(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Rss
Переглядів: 2746 коментарів: 0

Свій бізнес, особливо Квітляндія, — це абсолютне щастя, але без вихідних:) А ще це цікаві знайомства, співпраця, постійний рух та новини. Саме про нову майбутню співпрацю ми хочемо розповісти сьогодні.

детальніше
Переглядів: 14934 коментарів: 0

Ні, ми не про троянди:)

детальніше
Переглядів: 3381 коментарів: 0

Іноді здається, що постійна робота з квітами передбачає 24 години натхнення на день, без перерв на обід і сон:)
Насправді, як і всі, ми іноді прокидаємось зранку в поганому гуморі, завмираємо без ідей під час виконання замовлення, а іноді, не розповідайте нікому, — нам просто лінь щось робити. Але це все минає за лічені хвилини, коли ми бачимо роботи людини-легенди — Григорія Лерша.

детальніше
Переглядів: 13504 коментарів: 0

Сьогодні хочемо розповісти про місце, яке легко можна назвати ідеальним — парк Dubai Miracle Garden. Це — Рай, яким він має бути в нашій уяві.

детальніше
Переглядів: 21969 коментарів: 0

Квіти не мають ціни — це факт. Але наступні дев'ять рослин, про яки ми розповідаємо сьогодні, можна купити за абсолютно реальні гроші, немаленькі до того ж. Представляємо вашій увазі список дев’яти найдорожчих квітів світу:) 

детальніше
Переглядів: 13233 коментарів: 0

Усі обожнюють троянди. Немає значення, які — білі Гран Прі на довгих ніжках чи маленькі рожеві Ексцельзи, — у жінок усього світу частіше б’ється серце, коли вони отримують ці розкішні квіти. І ми чудово розуміємо ваші почуття, коли через кілька днів після вручення улюблений букет починає в'янути.
Тож ми підготували для вас ідеї, як подовжити життя трояндам і де їх можна використати потім.

детальніше