(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Новий Час Квітляндії

Дата створення: 2016-07-05 Переглядів: 2635 коментарів: 0

Свій бізнес, особливо Квітляндія, — це абсолютне щастя, але без вихідних:) А ще це цікаві знайомства, співпраця, постійний рух та новини. Саме про нову майбутню співпрацю ми хочемо розповісти сьогодні.

Нещодавно ми познайомились з командою видання “Новое Время” — відомого українського суспільно-інформаційного видання. Слово за словом, і ми почали розповідати про квіти, про те, які зараз тенденції, що частіше замовляють, які квіти довподоби більше чоловікам, а які більше полюбляють жінки, про те, яке цікаве та нелегке завдання — зробити ідеальний букет нареченої, про «квіткові» історії з нашого життя тощо. Не будемо розкривати усі таємниці та плани на майбутнє, які ми вже придумали разом, але слідкуйте за новинами у "Новое Время LifeStyle" !:) 

Команді “Нового Времени” хочемо сказати, що дуже раді знайомству і сподіваємося на активну та плідну роботу разом! А вам, нашим читачам, ось що порадимо: завжди кажіть «так» кожному шансу, що з'являється на вашому шляху і подивіться куди він вас приведе, можливо на сторінки журналу "Новое Время" :)

 

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу