(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квітка квіток

Дата створення: 2016-06-05 Переглядів: 14574 коментарів: 0

Ні, ми не про троянди:)

Десь два-три роки тому наші серця та серця всього світу почали завойовувати півонії — великі, барвисті та ніжні квіти. Букет із півоній усюди доречний: і на першому побачені, і як подарунок колезі, і як букет мамі. Але найбільшу любов він завоював у наречених. У поєднанні з легкою весільною сукнею ці квіти мають надзвичайний вигляд.

Півонії, як і все нове, — це добре забуте старе. Їх красу оспівували ще у Стародавньому Китаї та Греції. Там їх вважали квіткою любові та вірності, а люди вірили, що півонія в саду принесе удачу та багатство. Нареченим їх дарували як побажання щасливого шлюбу.
Це квітка імператорів і королів — півонії завжди росли тільки в садах при палацах, а простим людям були недоступні. І досі по всій Азії можна зустріти сади, де немає інших квітів, крім півоній.

Перш ніж стати прикрасою, півонії використовували як лікувальну рослину — існує багато історій і легенд, де завдяки лікам з їх кореня повертали загиблих до життя. Одна з них розповідає про те, що лікар Пеоній завдяки цій квітки виліковував богів. І на честь цього лікаря квіти назвали півоніями.

Сьогодні у світі налічується приблизно 30 видів і понад 10 000 сортів півоній усіх можливих відтінків — від білого до темно-бордового та фіолетового. І нам здається, що, якби вони квітли не два місяці на рік, а всі дванадцять, то сьогодні вони були б найулюбленішими квітами, не поступаючись навіть трояндам.
А зараз ми можемо тільки порадіти та трохи позаздрити всім, хто святкує весілля та дні народження в травні та червні, бо це час цвітіння півоній. І ви маєте можливість використовувати їх усюди:)

Як ми вже писали, півонії — це улюблениці всіх наречених. Ці квіти — втілення весни. І через свої ніжні пелюстки передають це відчуття кожному. Тримаючи їх у руках, одразу почуваєшся особливою, ніжною та романтичною.

Півонії складно переплутати з іншими квітами, тож ви неодмінно вирізнятиметеся серед натовпу трояндових букетів.
Для весілля найкраще підійдуть півонії пастельних відтінків: білі, рожеві, ніжно-бежеві, але цікавий і незвичайний вигляд мають також букети з використанням кількох кольорів — як одних відтінків, наприклад, кремових тонів, так і контрастних: соковито-червоні півонії з білими, пастельно-рожеві з вишнево-фіолетовими.

Зазвичай півонії відмінно компонуються з конваліями, астильбами, ягодами, різними видами «м'якої» зелені (стахіс, евкаліпт), анемонами. Але наш досвід показує, що вони чудово поєднуються з усім, що можна знайти в природі.

І хоча півонії за своєю природою не примхливі, однак вони дуже чутливі до тепла. Тож флористам постійно доводиться зважати на
сорт обраних півоній, температуру повітря під час церемонії, тривалість заходу тощо. Інакше букет може не зберегтись.
Ми завжди рекомендуємо складати букети з квітів, які розкрилися не до кінця. На момент весільної церемонії вони розпускаються повністю.
Але свій шарм мають і букети з бутонів. У такому разі квіти трохи нагадуватимуть м'ячі для пінг-понгу:)


Насправді для нас півонія — ідеальна квітка. Вона має свій характер, проте водночас дуже ніжна та романтична. Її можна використовувати усюди і всюди вона має неперевершений вигляд. Це щира любов з першого погляду.

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу