(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Чи існує рай на Землі?

Дата створення: 2016-05-30 Переглядів: 12974 коментарів: 0

Сьогодні хочемо розповісти про місце, яке легко можна назвати ідеальним — парк Dubai Miracle Garden. Це — Рай, яким він має бути в нашій уяві.

Хтось скептично скаже, що ми перебільшуємо, але ні;) Тільки уявіть: на площі 72 000 м² росте більше, ніж 45 мільйонів різноманітних рослин!


Цей диво-парк відкрито в 2013 році, він є найбільшим квітковим парком у світі. Усі роботи з проектування виконували компанії Akar Landscaping, що спеціалізується на ландшафтному дизайні, та Agriculture Company — у співпраці з відомими дизайнерами зі США, Німеччини та Італії.
Працівники парку з гордістю наголошують, що палітра квіткового саду налічує понад 60 різних відтінків, а в композиціях використовується понад 70 різних видів квітів, значна кількість яких була привезена до Арабських Еміратів уперше в історії. Створюючи парк, дизайнери віддали пріоритетне місце петунії. У Miracle Garden можна побачити всі можливі кольори та види цієї квітки. Окрім петунії, там використали велику кількість герані та календули. Так, звична для нас герань у горщику на підвіконні — основний елемент приголомшливих композицій.


До речі, про композиції! Саме завдяки їм Miracle Garden завоював таку популярність. У саду можна знайти все: зірки, серця, кола, скульптури, ретроавтомобілі, будинки тощо.
Серед усієї цієї краси особливо виділяється доволі незвичайна, проте водночас характерна для Еміратів, де у великій пошані традиції, композиція з квітів — портрет засновника ОАЕ в оточенні семи квіткових сердець, що символізують сім еміратів, які входять до складу країни.У саду, окрім портрета, є ще три визначні композиції, завдяки яким Miracle Garden потрапив до Книги Рекордів Гіннесса: колосальна квіткова стіна завдовжки 800 метрів і заввишки 3 метри; квіткова піраміда, що височіє на 10 метрів; найбільший у світі квітковий годинник.Особливо вражає, що вся ця неосяжна краса знаходиться і квітне посеред пустелі, де зазвичай нічого, окрім кактусів, не росте!

Це стало можливим завдяки інноваційній системі поливу парку — підземному крапельному зрошенню, коли вода і добрива надходять напряму до коренів рослин, таким чином парк заощаджує приблизно 75 % води й електроенергії. Також одна з цілей цього проекту — показати, як можна раціонально використовувати стічні води, бо саме їх використовують для зрошення.

У 2015 році на Міжнародній конференції туристичних мереж Dubai Miracle Garden отримав головну нагороду New Garden Experience.

Ну що, хтось ще заперечуватиме, що це справжній рай у самому серці пустелі?

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу