(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Вам подарували троянди...

Дата створення: 2016-05-26 Переглядів: 9703 коментарів: 0

Усі обожнюють троянди. Немає значення, які — білі Гран Прі на довгих ніжках чи маленькі рожеві Ексцельзи, — у жінок усього світу частіше б’ється серце, коли вони отримують ці розкішні квіти. І ми чудово розуміємо ваші почуття, коли через кілька днів після вручення улюблений букет починає в'янути.
Тож ми підготували для вас ідеї, як подовжити життя трояндам і де їх можна використати потім.

Перше, про що хочеться сказати, — троянди дуже вибагливі, навіть після того, як їх зрізали. Тож, якщо ви мрієте про букет, який стоятиме у вас тижнями, приготуйтесь, що кожного дня ви мінятимете воду у вазах, промиватимете стебла й обприскуватимете всю цю красу.


Отже, вам подарували троянди. Який ваш перший крок?
Кожне стебло треба надрізати навскоси, тримаючи його під водою. Це вбереже рослину від попадання повітря крізь стебло та забезпечить її довге життя і вашу радість. Можна також трохи розщепити зріз на дві-три частини, щоб квітка краще насичувалась рідиною.
Чому не можна ставити непідрізані квіти у вазу? У цьому випадку стебла тісно контактуватимуть із дном, що перекриє їм “дихання”, і троянди швидко зів'януть.

Наступне, що треба зробити, перш ніж поставити букет у воду – обірвати все листя, щоб у воді були лише стебла. Це дасть змогу уникнути процесу гниття і неприємного запаху.

Яку воду використовувати? Одразу скажіть “ні” воді з-під крана. Трояндам потрібна відстояна, дистильована чи дощова вода кімнатної температури взимку або трохи прохолодна влітку.


Окрім цього, багато професійних садівників і флористів (ми також серед них) радять використовувати поживні речовини й консерванти, щоб зберегти красу пелюсток.
Наприклад, до води можна додати трохи цукру (20-30 грамів) або оцту (столова ложка) на літр рідини. Звичайний аспірин також чудово допомагає — треба лише розчинити 1 таблетку в 1 літрі води.

Троянди не люблять компанії інших квітів, тож буде краще, якщо ви триматимете їх та інші рослини в різних вазах.

Зверніть увагу, що квіти треба тримати в прохолодному місці, куди не потрапляють сонячні промені і де немає протягів.

У спеціалізованих магазинах існують готові розчини, що на тижні подовжують життя, але ми у Квітляндії цього не робимо, бо це 100 % хімія, що може бути небезпечна для довкілля.

Що ще можна зробити?
Безсумнівно, всі маніпуляції, про які ми пишемо, не скасовують того факту, що рано чи пізно троянди однаково зав'януть. І тут головне — не проґавити свого шансу, бо пелюстки троянди можна використовувати майже всюди: від ароматних саше для квартири до чудодійної рожевої води.


Тут важливо пам'ятати про свою безпеку — не радимо використовувати рослини, які привезли з-за кордону, бо їх зазвичай обробляють канцерогенами та хімікатами, щоб вони не втратили свіжості та привабливості в дорозі. Ця хімія може викликати алергії та навіть гірші наслідки для вашого здоров'я. Тож, якщо ви купуєте квіти собі — завжди питайте, звідки вони приїхали.
І до речі! Ми намагаємось купувати більшість квітів удома і завжди обираємо постачальників, які не використовують хімічних речовин. Тож, якщо вам кортить прийняти ванну з пелюстками троянд, сміливо замовляйте квіти у нас!
Але повернімося до ідей, які можна втілити в життя, якщо у вас є зів'ялі пелюстки та трохи часу.

Їх багато: додавати у ванну; зробити трояндову воду для обличчя чи трояндову олію для смаколиків; із них можна приготувати незвичайні солодощі, треба лише зацукрити; зварити чай; додати до коктейлів або декорувати ними випічку. Головне — робити все з натхненням:)
Його ми вам сьогодні і бажаємо!

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу