(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Весільні тренди 2016

Дата створення: 2016-05-17 Переглядів: 1368 коментарів: 0

Весільний сезон близько!

Ми вже отримуємо перші замовлення і страшенно схвильовані. Бо весільний букет — це велика відповідальність.
Як і кожного року, перше, що ми чуємо від майбутніх наречених: “Я не знаю, мені все подобається, порадьте щось. Що зараз популярне?”
Тож сьогоднішню статтю ми присвячуємо саме весільним трендам 2016 року.
Насамперед зазначимо: нам пощастило, що ми живемо в Україні. Тут на диво швидко приживаються міжнародні тренди, особливо якщо вони пов'язані з модою.
Найяскравіший приклад — кольори від інституту Pantone.
На початку кожного року спеціалісти цього інституту обирають колір кольорів, найважливіший відтінок року, що формує смаки суспільства наступні дванадцять місяців на все: на інтер'єри, одяг, аксесуари, макіяж, квіти тощо.
Пам'ятаєте, як у 2015 році вони познайомили нас з благородним винним відтінком — марсала, і ми всі наче збожеволіли? На вулицях одразу з'явилися бордові сукні та спідниці, почали створювати відповідні лінійки косметичні бренди, навіть квіти вирощували потрібних кольорів. До речі, саме тоді всі згадали про шикарні бордові піони, що стали квітковим втіленням марсали.

Цього ж року Pantone обрав два неймовірно тендітні кольори — Rose Quartz і Serenity. Окрім них, обрано ще вісім додаткових відтінків: Peach Echo, Snorkel Blue, Buttercup, Limpet Shell, Lilac Gray, Fiesta, Iced Coffee, Green Flash.
Спеціалісти інституту кажуть, що обрана палітра кольорів дуже точно передає основні настрої 2016 року: прагнення до гармонії та спокою і свобода самовираження. У цьогорічних відтінків є одна особливість — немає жорстокого поділу на жіночі та чоловічі кольори, все абсолютно універсально.
Універсальність — це, до речі, слово, що характеризує 2016 рік. Кросівки носять як під сукні, так і в спортивну залу, вітальня легко перетворюється на спальню, мобільні телефони використовують замість ПК і професійних фотокамер.

Але повернімося до кольорів і квітів:) Давайте знайомитись із героями 2016 року, яких ви бачитимете або вже бачите скрізь.

Rose Quartz — колір квітучої сакури, колір-характер. Цей відтінок, як і кожна жінка, водночас може бути абсолютно самостійним і напрочуд беззахисним. Лише своєю присутністю він нагадує про саму жіночу суть і підкреслює найкраще в нас.

Serenity — безмежність, колір весняного неба — дійсно дарує спокій. Тому ми рекомендуємо його нареченим, які дуже нервують:) Цей легкий відтінок лаванди настільки універсальний, що його можна поєднувати з усім — він чудово гармонує з пастельними кольорами та врівноважує насичені.

Peach Echo — цей спокійно-помаранчевий колір не випадково названо «Ехо». Це відлуння моди 70-х, коли цей колір панував усюди. Але нам нагадує персикове морозиво:) Тон відмінно поєднується як із теплими, так і з холодними відтінками, що дає нам змогу змішувати з ним неймовірно «смачні» коктейлі-букети.

Snorkel Blue — раніше цей відтінок можна було побачити лише на курсі з дайвінгу, але цього сезону він повсюди. Дуже насичений та емоційний колір, він одразу налаштовує на пригоди. Особливо на пірнання в тепле море;)
У поєднанні зі спокійними тонами він набуває глибини, поруч із насиченими — стає яскравішим.

Buttercup — якщо в попередньому сезоні жовтий був м'яким і світлим, то цього року головний відтінок літа — яскравий, сміливий та імпульсивний тон. Він піднімає настрій і зігріває. На тлі загального урівноваженого настрою палітри, цей колір (утім, як і попередній) стає спалахом натхнення й радості.

Limpet Shell — ще один відтінок моря. Тільки цього разу достатньо лише пройтися білосніжним піском у пошуку мушель і вдивитися в прибережну блакить, щоб його побачити. Мрійливий і романтичний, він інтригує — адже в будь-якій мушлі може ховатися перлина.

Lilac Gray — це один із тих кольорів, що їх називають базовими. Але якщо звичайний сірий вже встиг набриднути, то ця його версія, з бузковим відтінком, стане справжньою знахідкою.

Fiesta — цей вогненно-червоний колір особливо виділяється в палітрі 2016 року. Енергійний і волелюбний, він стає передвісником яскравих емоцій і нових відкриттів.

Fiesta — самодостатній відтінок, його не рекомендують змішувати з іншими тонами, але притаманну йому «вибуховість», якщо є бажання, можна охолодити більш спокійними та теплими кольорами тієї ж гами.

Iced Coffee — мода на каву і тут не пройшла повз нас.
Кава з льодом — чарівний відтінок, що легко гармоніює з багатьма кольорами, підтримуючи приглушені та врівноважуючи насичені тони.

Green Flash — природний та яскравий колір, у який експерти Pantone вклали особливу філософію. Green Flash — оптичне явище, спалах світла, що з'являється в мить, коли сонце ховається або з'являється за морською лінією горизонту.
Це колір досліджень і відкриттів, він об'єднує багато відтінків палітри, часом доволі несподіваним чином.

Відомо, що кольори букетів змінюються постійно. Інша ситуація відбувається з квітами, з яких вони робляться.
Цього року, як і попереднього, головними квітами весіль стали півонії. Вони лише змінили колір — з яскраво-червоного на ніжно-рожевий і білий.
Також у моді залишилися тендітні гортензії та ранункулюси.
На літніх весіллях дуже популярними будуть соняшники, маки та ромашки — вони чудово гармонують із цьогорічною палітрою кольорів.
Не забули ми й про троянди, класику весільного букета. Але насправді є чудові способи замінити їх, тож ми не вбачаємо сенсу акцентувати увагу саме на трояндах.

Розкажіть нам, який колір сподобався вам найбільше?

 

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу