(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіткові фестивалі світу

Дата створення: 2016-05-14 Переглядів: 1460 коментарів: 0

Якби ми були туристичним агентством, то точно влаштовували поїздки навколо світу на різні квіткові фестивалі — таку кількість яскравих кольор і запаморочливих запахів навряд чи можна зустріти в музеях:)

Нещодавно в Голландії пройшов один із найкрасивіших фестивалів світу Парад квітів Bloemen Corso. Цей парад проводять уже 69 років, а участь у ньому кожного року беруть сотні флористів. Підготовку до фестивалю починають за рік, а на одну скульптуру можуть використати близько мільйона тюльпанів, троянд, гіацинтів та інших квітів. Але коли дивишся на ці витвори не віриться, що це все зроблено з квітів! От би такий букет із доставкою додому:)

 

Саме цей фестиваль надихнув нас розповісти вам про інші квіткові свята.

О-ханами фестиваль цвітіння сакури проходить в Японії з березня і до кінця квітня. Насправді це навіть не фестиваль немає жодних карнавалів, ярмарок чи офіційних вихідних, але це не заважає японцям і туристам радіти, як під час Нового Року :)

Описати цю красу словами неможливо, тому ось вам фотографії, а ми побігли планувати поїздку.

 

1 квітня (ні, це не жарт) у Стамбулі розпочинається фестиваль тюльпанів. Напередодні свята по всьому місту висаджують мільйони цибулин, які до квітня виростають і, розквітаючи, розфарбовують місто всіма барвами веселки. Тюльпан — це символ Туреччини, тому турки ставляться до нього з великою любов'ю. Про цей фестиваль мало хто знає, але прикрашений тюльпанами Стамбул варто відвідати хоч би раз у житті.

Тюльпани - це взагалі улюблена квітка багатьох країн :)

Наприклад, кожний перший тиждень травня свій фестиваль тюльпанів проводить Канада. Історія виникнення цього свята доволі незвичайна під час Другої Світової війни канадці допомогли втекти від фашистського режиму королівській сім'ї Голландії, тож відтоді на знак подяки голландці відправляють Канаді тисячі цибулин тюльпанів. Це роблять і в наші часи! Іноді здається, що в Оттаві вже росте більше тюльпанів, ніж у всій Голландії :)

 

І, до речі, якщо ми знову повернулися до Голландії! Виявляється, що одного параду на рік  жителям Нідерландів мало, тому у вересні проходить друге свято квітковий парад в Аалсмеері. За масштабом він здається меншим, ніж весняний Bloemen Corso, але зусиль і квітів на нього витрачається стільки ж. Загалом цей парад – виставка досягнень флористики, нагода для квіткових компаній похизуватися й покрасуватися, але глядачам це анітрохи не заважає радіти та відпочивати :)

Останній фестиваль, про який ми сьогодні розповідаємо — Квітковий килим у Брюсселі. Раз на два роки головну площу столиці Бельгії засаджують тисячами живих бегоній, створюючи унікальний орнамент. Підготовку до цієї масштабної події розпочинають десь за рік  спочатку обирається тема, потім створюється макет і відбираються квіти. Результат цієї річної праці живе десь 3-5 днів, тож площа наповнюється туристами одразу, і треба проявити всю свою спритність, щоб щось побачити:)

 

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу