(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіткове щастя

Дата створення: 2016-05-12 Переглядів: 917 коментарів: 0

Якщо у життя і має бути сенс, то він точно полягає у тому, щоб робити людей щасливими. Мабуть, саме тому ми працюємо з квітами (бо квіти то безумовне щастя), та точно через це вирішили взяти участь у благодійному проекті “Квіткове щастя”.

«Квіткове щастя» — це соціальний проект Маргарити Січкар, мета якого — ділитися позитивними емоціями через несподіване дарування квітів! У нашому повсякденному житті, в оточені квітів усіх кольорів та розмірів, ми ніколи не замислювалися, що хтось отримує букети раз на рік чи навіть рідше. Поки з нами не познайомилась Маргарита Січкар і не поділилася своєю ідеєю. Проект має чудову ціль: дарувати посмішки та тепло самотнім людям, мамам із багатодітних родин, тим, хто перебуває в будинках для літніх або хоспісах, та тим, хто захищає країну, — даруючи їм квіти.

Як думаєте, скільки секунд ми думали перед тим, як погодитися стати частиною цього? :)

Механіка участі проста і не потребує ніяких особливих навичок та знань:

- залиште заявку на передачу квітів на сторінці проекту на Facebook (https://www.facebook.com/florals4astie),

- віддайте квіти кур'єру,

- отримайте на e-mail фотозвіт про долю вашого букета. А ще у фотозвіті буде ім'я людини, яка отримала ці квіти! :)

Саме ми відповідаємо за те, щоб усі передані квіти перетворилися на букети, які потім даруватимуть тепло та гарний настрій отримувачам. Ця відповідальна та важлива робота — велика честь для нас. Насправді, у моменти, коли ми віддаємо букети волонтерам, нам здається, що ми — чарівники, які через квіти трохи змінюють світ навколо.

Нещодавно на свій день народження Маргарита Січкар розпочала флешмоб зі збору квітів і перший виклик кинула Віталію Козловському (який уже передав квіти зі свого концерту нам), а той у свою чергу — ведучому, Олександру Скічко. Олександр відповів майже відразу, передавши естафету Потапу. Чекаємо тепер на його реакцію :)

До речі, приєднуйтесь і ви!

А у вівторок, 26 квітня, ми вперше поїхали дарувати 29 букетів до будинку ветеранів сцени у Пущу-Водицю. Хвилювалися страшенно, чи сподобаються усім квіти та як вони відреагують. Але все пройшло пречудово: так багато посмішок та радощів — здавалося, що повітря навколо насичилось ними й само стало трошки веселішим :)

Багато хто питає, скільки це коштує, та дуже дивуються, коли дізнаються, що ми, як і всі волонтери, робимо це абсолютно безкоштовно.

Приєднуйтесь до нас і будьте частиною «Квіткового щастя». Робити добро — просто!

Теги:

Залишити коментар

Ввести капчу