(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Презент чоловікові. Це доречно?

2016.06.26

Чи можна дарувати квіти чоловікові? Це питання, який постійно викликає гарячі дискусії. З одного боку, чоловік повинен бути мужнім, а квіти пом'якшують навіть самі черстві серця, а значить, краще від квіткових подарунків утриматися. З іншого - ну повинен же бути якийсь спосіб презентувати чоловікові своє гарне ставлення до нього.
Інтернет-бутік «Квітляндія» знайшов вихід. Флористи «Квітляндіі» створили спеціально для чоловіків такі композиції, які складаються не з декоративних, а з рослин горщиків, справжніх екзотів, і назвали такі композиції не букетами, а компліментом для чоловіка. Зацікавилися? Тоді запам'ятовуйте: замовлення букетів квітів з доставкою можна зробити безпосередньо з сайту «Квітляндіі» або за телефоном, вказаним на сайті. Просто виберете те, що відповідає приводу й настрою.
Для киян є два способи отримати замовлений букет. Можна забути про послугу «доставка квітів», замовлення забрати самостійно, прийшовши в офіс «Квітляндіі». А можна скористатися послугою «доставка квітів в Києві», і тоді, сплативши послуги кур'єра, Ви отримаєте бажаний презент з доставкою до дверей.
Якщо ж ви живете за межами столиці, тоді ми скористаємося послугами «Нової пошти» для доставки замовленого букета. І не хвилюйтеся - ми спакуємо квіти так, що вони не постраждають в дорозі.
І про оплату. Її можна здійснювати як безготівковим розрахунком, так і за «живі» гроші, при отриманні замовленого букета або в офісі компанії «Квітляндія».