(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіти і цейтнот. Як подарувати квіти, коли не вистачає часу

2016.06.26

У суєті буднів нам вічно не вистачає часу на важливе. Не те важливе, яке ми щодня тоннами перелопачувати в своїх офісах, кабінетах і виробничих цехах, а то важливе, про що весь час забуваємо, вирішуючи стратегічні завдання. Ми говоримо про наших близьких, які кожен день чекають від нас краплю уваги і тепла. Насправді, при правильній організації, приділити увагу близьким - не так вже й складно. Навіть якщо на роботі справжній цейтнот. Наприклад, ви можете купити квіти з доставкою. Несподіваний подарунок в гарячці робочого дня - ваш близька людина неодмінно оцінить такий жест.
А від вас і потрібно-то всього, щоб ви зайшли на сайт Інтернет-бутіка «Квітляндія», вибрали з величезною галереї квіткових композицій ту, що вам сподобається, і після ви можете замовити доставку квітів. Київ величезне місто, але тільки не для «Квітляндіі». Ми готові виконати доставку квітів на замовлення в будь-яку точку міста.
Якщо ви живете за межами столиці, тоді ми відправимо ваш замовлення за допомогою «Нової пошти». А оплатити замовлення квітів з доставкою ви можете як готівкою в офісі нашої компанії або при отриманні замовлення кур'єру, так і безготівковим розрахунком.
У галереї «Квітляндіі» - десятки найрізноманітніших букетів з півоній, троянд, ромашок та багатьох інших, як сезонних, так і екзотичних квітів.
На додаток до букету ви можете вибрати і милий презент, приємний бонус до шикарного букету.
Загалом, телефонуйте нам, а ми підкажемо, як порадувати близьких, навіть якщо на це катастрофічно не вистачає часу.