(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Як замовити букет, який можна з'їсти

2016.06.28

Ви, можливо, здивуєтеся, але в Києві живе чимало жінок, які не люблять квіти. Друзі, улюблені, рідні цих незвичайних жінок перебувають у певній розгубленість: як порадувати, що подарувати, якщо людина не любить квіти. Ми готові запропонувати цим людям оригінальне, креативне і просто дуже красиве рішення проблеми - замовити букет з доставкою, але не просто букет - а овочеву композицію.
Не поспішайте сказати немає - спочатку подивіться, які дивовижні букети з овочів і фруктів створюють флористи інтернет-бутіка «Квітляндія».
Тут капуста і гіркий перець, гранат і брокколі, гриби і моркву перетворюються на вишукану композицію, яка не тільки прикрасить інтер'єр, стане прекрасним подарунком до свята, але ще і матиме виключно практичну користь, адже кожен елемент композиції можна буде покришити в салат.
Якщо ви хочете замовити букет з доставкою (Київ), просто зателефонуйте за контактними телефонами, вказаними в Інтернет-бутіку «Квітляндія». Ми готові створити для вас унікальні овочеві або фруктово-овочеві композиції, які не просто доставлять естетичну насолоду, а й чимало здивують того, кому такий буде призначений.
Букети на замовлення з доставкою ми здійснюємо в будь-яку точку країни. Якщо ви живете в Києві, у вас є два способи отримати своє замовлення: скористатися доставкою за додаткову плату або самостійно приїхати в наш офіс і забрати букет.
Оплату можна здійснити як безготівковим розрахунком, так і за готівку - при отриманні букета або в офісі компанії.