(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квітковий універсам від Квітляндіі

2016.05.23

Країна квітів Квітляндія перетворює в квітучий сад все, до чого торкається. Ми готові доставляти вам квіткову радість по Києву в будь-який час дня і ночі. Що ми вміємо? У питаннях флористики - все! Тому що в Квітляндіі працюють кращі флористи країни. Наше портфоліо налічує тисячі робіт. З нами співпрацює понад сто компаній. І ми дуже хочемо, щоб про наші можливості дізналися і ви.
Отже, Квітляндія створює кращі букети квітів (Київ), які ви тільки можете собі уявити. Неймовірні композиції з найсвіжіших тюльпанів, гортензій, волошок, дзвіночків, троянд. Класичні і авангардні, лаконічні та пишні, тонкі, вишукані і величезні шикарні букети. Якщо ви до цих пір не знали, де купити квіти (Київ), сміливо телефонуйте в Квітляндію. Тому що ми дійсно - універсам квітів.
Крім усіляких букетів, ми обсипає квітами весільні торжества - від бутоньєрки до настільних і підлогових композицій. Квітляндія виконує індивідуальне замовлення букетів (Київ) для корпоративних клієнтів: оформлення урочистих і офіційних церемоній, складання букетів для нагороджень, квіти для офісів. Доставка подарунків - теж наших рук справа. Ми допоможемо підібрати вам милі і корисні сувеніри в оригінальних упаковках. Та й самі рішення для презентів вас приємно здивують. Наприклад, квітково-кондитерські коробочки у виконанні Квітляндіі - ідеальне рішення для того, щоб приємно здивувати близьку людину.
Замовлення і доставка квітів в Києві, незалежно т відстані, коштує 50 грн. - Вдень і 100 грн. - у нічний час.
Подробиці, як зробити і платити замовлення, дізнавайтеся у наших менеджерів або на сайті Квітляндіі. Ми чекаємо вас.