(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіти, які створюють настрій

2016.05.23

Квіти роблять наше життя прекраснішим. Чоловіки часто недооцінюють важливість подарованого букета. А тим часом немає такої жінки, яка б залишилася байдужою до вишуканої квіткової композиції. Купити квіти в Києві, насправді, не легке завдання, якщо, звичайно, ви хочете дійсно здивувати.
Компанія «Квітляндія» вміє дивувати. Переконайтеся в цьому, подивившись на сайті, які приголомшливі букети на замовлення (Київ) там створюють. Вишуканість і ніжність букетів з тюльпанів, шикарні квіткові композиції (Київ) з ​​троянд, польових квітів і різних екзотів, ніжні букети з гортензій.
Ми з задоволенням виконаємо індивідуальне замовлення букетів (Київ). Ви просто зателефонуйте і розкажіть нам про те, кого ви хочете порадувати, з якого приводу і з яким настроєм, і досвідчені флористи «Квітляндіі» зуміють скласти букет-портрет, букет-очікування, букет-пропозиція, букет-сюрприз - в загальному, будь , який забажаєте.
Створення букетів (Київ) - це мистецтво. Ми їм володіємо досконало. Наші квіти вміють говорити, тому що ми знаємо, як користуватися азбукою флориста. Радість і очікування, любов і ніжність, вдячність і турботу, подяку і повагу - все це можуть передати квіти. Даруйте один одному не тільки слова, а й емоції разом з букетами від «Квітляндіі».
Замовлення і доставка квітів по Києву здійснюється в будь-який час дня і ночі. Днем вартість доставки - 50 грн, нічний тариф вище вдвічі - 100 грн. Оплатити замовлення можна готівкою в нашому офісі або при отриманні букета, а також банківською карткою.
Ми раді дарувати вам квітковий настрій!