(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Букети, які вміють говорити

2016.05.23

Мова квітів народився на Сході. Однак за останні кілька століть мистецтво говорити квітами зробило крок далеко на захід. Квіти супроводжують нас і в радості, і в горі. Вони змінюють наше життя, змушуючи задуматися про те, що в житті зовсім.
Мабуть, навесні немає досконаліше квітки, ніж тюльпан. Їх дарують оберемками, передаючи один одному свято і весняний настрій. Де купити тюльпани (Київ), запитаєте ви? Місць багато, а ось по-справжньому гідні букети знайти непросто. Букети, які створюють в компанії «Квітляндія», - справжні витвори мистецтва. Великі і маленькі, монохромні і різнокольорові, однокомпонентні і доповнені ірисами, гіацинтами, котиками. Букети з тюльпанів прекрасні, як сама весна. Квіткову композицію можна доповнити милими сувенірами, листівками, солодкими презентами. У нас широкий вибір подарунків на будь-який смак. Всі вони мають оригінальну упаковку. Крім того, ми може виготовити упаковку спеціально на ваше замовлення.
Весняні квіти живуть недовго, тому поспішайте дарувати їх своїм рідним, коханим, дорогим серцю людям. А ми готові допомогти вам у цьому. Доставка квітів (Київ) здійснюється цілодобово. По Києву вартість доставки - 50 грн, в нічний час - 100 грн. Доставка квітів в Києві - прекрасний спосіб влаштувати сюрприз для близької людини. Але ви можете забрати букет і самі в офісі компанії. Там же можна і оплатити замовлення. Також можливо оплата банківською картою або готівкою при отриманні замовлення.
«Квітляндія» готова обговорити будь-які зручні для вас способи оплати та доставки. Дізнавайтеся подробиці на нашому сайті.