(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіткові композиції для найголовнішої події у вашому житті

2016.05.23

Японці впевнені, що краса зовнішня формує в людині красу внутрішню. Саме тому вони так люблять прикрашати свої будинки квітами. А перш ніж взяти дівчину в дружини, наречений дивиться, як вона вміє складати букети до урочистостей. У нас цінність прекрасного не така висока, проте, без квітів не обходиться жодна важлива подія в нашому житті. Оформлення корпоративних подій квітами, букети з нагоди нагороджень і до офіційних церемоній, квіткові композиції для молодих мам і ювілярів - все це робить київська компанія «Квітляндія». Тут працюють флористи найвищого класу, що мають величезний досвід і широке портфоліо.
Особлива сторінка в роботі компанії - весільна флористика. До композиціям для весільних церемоній особливі вимоги. Квіти, які використовуються в гірляндах, букетах і настільних композиціях, повинні бути не тільки ніжні і прекрасні, але ще і стійкі, довго не в'янути, для того щоб до кінця церемонії, коли прийде час кидати весільний букет, він не втратив свою свіжість.
Ми готові розробити ексклюзивний квітковий дизайн для вашого торжества. Флористика з використанням канделябрів, свічників, металевих кілець і інших елементів декору створять неперевершену атмосферу вашого свята.
Більш детальну інформацію про можливості, які ми маємо, ви можете знайти на сайті «Квітляндіі». Телефонуйте, пишіть, ми відкриті до співпраці. Замовлення і доставка квітів в Києві здійснюється в будь-який час.