(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Фахівці зі створення ароматного свята

2016.05.23

Якщо Новий рік завжди асоціюється з ароматами мандаринів та хвої, то весна, - то запахи тюльпанів та нарцисів. Тож, поки у вітальні не з'явиться яскравий букет, то весна наче й не настала. І ми хочемо подарувати вам цей щасливи момент.

На нашому сайте ви можете побачити, які орігінальні квіткові композиції ми створюємо спеціально для вас. Кращі букети квітів (Київ) можна вибрати тільки у нас. Весняні і класичні, величезні оберемки і вишукані міні-композиції - все це у величезному асортименті.
Чи не знайшли нічого, що відповідає вашим бажанням? Тоді ми готові виконати індивідуальне замовлення букетів (Київ). Вам достатньо зателефонувати або написати нам і детально розповісти, кому ви хочете подарувати букет і з якого приводу, і ми допоможемо вам скласти правильну композицію. Чим докладніше ви розповісте призначення подарунка, тим точніше ми зможемо передати на мові квітів ваші емоції.
А доповнити букет допоможе зі смаком підібраний подарунок. Кавовий набір або солодощі, книга або посуд, прикраси або просто вишукана листівка - що б ви не вибрали, ви можете не сумніватися, що все \ це - прекрасної якості і неодмінно в оригінальній упаковці. До слова, упаковку, так само, як і букет, ми можемо розробити для вас індивідуально.
Крім складання букетів, «Квітляндія» займається весільної флористикою.
Готельне напрямок роботи - оформлення свят (Київ). Ми готові прикрасити квітами ваше життя і зробити ваше торжество особливим.
Замовлення і доставка квітів по Києву - цілодобово. Телефонуйте, пишіть, дізнавайтеся подробиці на сайті Квітляндіі.