(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіти з доставкою опівночі? Це можливо

2016.06.16

Сьогодні все більше людей вважають за краще купувати квіти, замовляючи букети в Інтернеті. Якщо ви набираєте в пошуковику слова «Київ квіти доставка», значить, ви вже мали можливість оцінити всю красу цього сервісу. Перше і основне перевага - ви економите час. Причому двічі. У перший раз, коли вибираєте букет. Не треба їхати в офф-лайн магазин або на станцію метро - сидіть вдома, на дивані, і вибираєте. А в другій - коли не витрачаєте свій час на те, щоб доставити квіти адресату. Все це ми беремо на себе.
Але є й інші. Бувають обставини, коли ви знаходитесь далеко, за сотні кілометрів. А в Києві залишилися люди, дорогі вашому серцю, яких важливо неодмінно привітати. В цьому випадку вам просто необхідна доставка квітів в Київ. Телефонуйте в Квітляндію, вибирайте букет, і в точно призначений час адресат отримає букет від вас. Навіть опівночі, якщо вам це потрібно.
Замовлення і доставка квітів (Київ) - це те, чим ми займаємося щодня. А тому знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи. Як уникнути пробок і не запізнитися, як упакувати квіткові композиції, щоб жодні листочок НЕ прим'яти в дорозі. Як зберегти свіжість квітів будь-якій кліматичній ситуації. У розпорядженні Квітляндіі - найсучасніші технології упаковки, доставки і зберігання квітів. Свіжість, естетика і оперативність - наше професійне кредо, з яким ми неухильно дотримуємося.
Ми робимо все для того, щоб замовивши у нас квіти всього лише раз, ви назавжди ставали нашими партнерами по доставці радості киянам.