(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Квіти з доставкою: три правила від Квітляндіі

2016.06.19

Якщо ви читаєте ці рядки, значить, ви шукаєте особливий букет для особливого події. Тільки такі створюють в інтернет-бутіку Квітляндія. Наша гордість і натхнення - це флористи, які створюють неперевершені композиції, справжній витвір мистецтва. І важливо відзначити - вони «пишуть» свої квіткові картини виключно зі свіжих квітів. Ось чому на нашому сайті ми попереджаємо своїх клієнтів: якщо ви хочете купити квіти (Київ) з ​​доставкою, вибрали вподобану композицію, і замовили її, будьте готові до того, що деякі квіти в букеті можуть бути замінені, якщо немає в наявності свіжих. Однак важливо підкреслити: загальний вигляд, естетика, концепція, розмір і ціна залишаться незмінними. Нам дуже важливо, щоб наші клієнти, зробивши в квітляндіі своє перше замовлення, ставали нашими надійними друзями. І тому свіжість - це наше перше правило.
Друге правило Квітляндіі - креатив. Букет повинен бути цікавим, викликати емоції. Якщо, дивлячись на квіти, ви залишаєтеся байдужими, значить флорист не впорався зі своїм завданням. На щастя, в нашій практиці таких випадків ще не було. А тому ми дуже сподіваємося, що кожен раз, коли ви в пошуковій системі будете набирати слова «доставка, квіти, Київ», ви будете шукати саме це миле приємне слово з посмішкою - Квітляндія.
Ну а третє правило - оперативність. Квіти в Києві з доставкою - це основний напрямок нашої роботи. Ми розуміємо, наскільки важливо для настрою, щоб квіти з'явилися в потрібний час в потрібному місці. «Після балу» кому потрібні квіти! І тому ми гарантуємо доставку замовлення вчасно в будь-який час дня і ночі.