(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Букет з доставкою: коли все вчасно

2016.06.20

Хороша ложка до обіду, а букет - до свята. Погодьтеся, дуже важливо, щоб квіти до дня народження ваш близька людина отримав прямо вранці, як тільки відкриє очі, а колега-іменинник, прийшовши на роботу, знайшов на своєму столі сюрпризних квіткову композицію.
Технічно все це організувати зовсім не складно, якщо звернутися до професіоналів. Замовити квіти (Київ) з ​​доставкою можна в Квітляндіі. Фахівці компанії керуються трьома основними постулатами: квіти повинні бути цікавими, свіжими і доставлені вчасно. Всі ці правила в компанії виконують беззастережно.
Вт чому, якщо вам потрібна послуга «квіти в Києві доставка», то краще Квітляндіі складно кого-то знайти.
Ми доставляємо квіти по Києву цілодобово. Вартість доставки в денний час - 50 грн., А вночі - 100. Якщо хочете заощадити на доставці або якщо ваш офіс знаходиться поруч з нашим - на станції метро «Хрещатик», ви можете забрати свій букет в офісі.
Крім букетів, Квітляндія виконує квіткове оформлення корпоративних заходів, свят і офіційних урочистостей. Наші флористи мають шикарне портфоліо весільної флористики. Молодята можуть вибрати той вид оформлення, який їм до вподоби, або замовити ексклюзивний дизайн.
Загалом, якщо ваше місто - Київ, квіти з доставкою від Квітляндіі - це те, що вам потрібно, щоб радувати своїх близьких, колег, друзів свіжими, оригінальними, цікавими квітковими композиціями. І головне - завжди вчасно, в точно призначений час.
Ми розробили для вас кілька способів оплати і доставки, для того щоб вам було зручно створювати настрій разом з Квітляндіей.