(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Чудовий настрій з доставкою додому

2016.06.22

Якщо вам потрібен просто букет квітів, то, напевно, можна купити букетик в метро. Але якщо вам потрібно настрій - тоді вам до нас, в Квітляндію. Тут працюють щасливі люди - кращі флористи країни, які створюють не просто букети. Вони створюють радість! Вам потрібен замовлення квітів з доставкою (Київ)? Квітляндія принесе не тільки букет, а й маленький шматочок сонця, упакований в вишукану обгортку.
Доставка, замовлення квітів - для нас це і хобі, і робота, і саме життя. Букети неможливо створювати, будучи в поганому настрої. Подивіться наше портфоліо і ви відчуєте, скільки любові, тепла і естетики в кожній квіткової композиції, створеної нашими флористами. Ми пропонуємо букети на самі різні випадки життя. День народження дитини або мами, колеги або коханої, букети для начальника, композиції для офіційних заходів, весільні букети та весільна флористика - все це і багато іншого ми створюємо тільки зі свіжих квітів. Квітляндія - це гарантія якості.
Замовлення і доставка квітів по Києву здійснюється цілодобово, в будь-яку точку міста. Але ви можете і самі приїхати в наш офіс, щоб забрати букет, якщо вам так зручніше. Замовити квіти з доставкою в Квітляндіі можна і з інших міст країни. В цьому випадку ми зробимо відправлення «Нової поштою».
Для вашої зручності ми передбачили різні форми оплати: безготівковим платежем або на розрахунковий рахунок в банку. Можна оплатити замовлення і готівкою при отриманні букета в разі, якщо його вартість не перевищує 500 грн. Якщо ж ви живете в Києві, можливо, вам буде зручно приїхати до нас в офіс.
Ми раді кожному клієнту.