(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Поєднання ціни та якості: як вибрати кращий букет

2016.06.23

Вибираючи квіти, ми в першу чергу хочемо отримати дві речі: красу і свіжість. Що стосується свіжості, то тут вам допоможуть ваші очі і руки. Вибираючи квіти в торгових лавках, звертайте увагу не стебло, листя - вони повинні бути жорсткими, пружними, без рожевих плям, тоді і квітка буде свіжим. Якщо ж ви хочете замовити доставку квітів та професійних флористів, то про свіжість вам не варто переживати. Адже свіжі квіти в букеті - це репутація магазину і флориста, який в ньому працює.
Складніше справ йде з естетикою і ціною.
Сьогодні в багатьох слова «доставка квітів» - «ціна» - це таке стійке словосполучення, яке нерідко відлякує потенційних клієнтів. Насправді, боятися нема чого. Наприклад, інтернет-бутік «Квітляндія» пропонує широкий асортимент букетів і квітів не тільки дорого сегмента, а й дуже демократичного. Наприклад, тут можна замовити послугу «доставка квітів Київ», ціна якої стартує всього від 160 грн.
Причому навіть за мінімальну вартість ви гарантовано отримаєте дуже красивий, свіжий, стильний і неповторний букет.
Сьогодні квіти з доставкою в Києві - дуже затребувана послуга, і конкуренція на ринку велика. Тому виграє той, хто має унікальні пропозиції. Таке пропозицією в «Квітляндіі» - квіткова естетика. Ми готові створювати букети не тільки для конкретних подій, але навіть для знаків Зодіаку, визначених психотипів, чоловіків, жінок або дітей, окремих професій і так далі.