(044) 222 71 98, (096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Хто приносить квіти в Києві

2016.06.24

Сьогодні киянину, який хоче зробити приємний сюрприз близькій людині, мало просто купити квіти. Хочеться знайти такі, яких немає ніде. Особливі квіти! Їх не знайдеш в квіткових крамницях, зате такі букети можна замовити у професійних флористів в Інтернеті.
Розуміючи це, десятки компаній стали продавати квіти з доставкою по Києву. Це дуже затребувана послуга. Клієнт економить час. А квіти, які компанія доставляє в спеціальних машинах, добре зберігаються і мають прекрасний естетичний вигляд.
Але проблема в тому, як клієнтові не загубитися в розмаїтті пропозицій і вибрати таку компанію, яка дійсно надасть кращий сервіс в цьому сегменті.
Ми вам радимо при виборі компанії, що надає послугу «доставка квітів на будинок Київ», звертати увагу на три важливі речі.
По-перше, наявність професійних флористів. Це важливо, тому що тільки такий фахівець може створити не шаблонний, а унікальний букет під ваші запити або, при необхідності, спеціально для вас змінити вже розроблені зразки.
По-друге, асортимент квітів. Звертайте увагу на те, звідки компанія отримує квіти, є в переліку сезонні, як забезпечується їх зберігання.
 
І по-третє, чи має компанія власним офісом і власним транспортом. Наявність і того, і іншого - це вірна ознака, що квітковий бутік працює легально, відкрито і чесно. А значить, взаєморозрахунки, доставка та ін. Будуть проходити комфортно і відкрито.
Інтернет-бутік «Квітляндія» має і офіс, і транспорт, і налагоджені логістичні схеми постачання квітів. З нами працювати приємно, тому що ми можемо запропонувати нашому клієнту саме те, що йому потрібно.