(096) 478 10 77
(095) 347 97 97
пн-пт: 8:00-20:00
сб-нд: весільна флористика
Квітляндія

Новини

Новини

Фахівці зі створення ароматного свята

Якщо Новий рік завжди асоціюється з ароматами мандаринів та хвої, то весна, - із запахом тюльпанів та нарцисів. Пока на у вітальні не з'явиться яскравий букет тюльпанів, то весна наче й не настала.

Читати далі

Квіти з доставкою опівночі? Це можливо

Сьогодні все більше людей вважають за краще купувати квіти, замовляючи букети в Інтернеті. Якщо ви набираєте в пошуковику слова «Київ квіти доставка», значить, ви вже мали можливість оцінити всю красу цього сервісу. Перше і основне перевага - ви економите час.

Читати далі

Квіти з доставкою: три правила від Квітляндіі

Якщо ви читаєте ці рядки, значить, ви шукаєте особливий букет для особливого події. Тільки такі створюють в інтернет-бутіку Квітляндія. Наша гордість і натхнення - це флористи, які створюють неперевершені композиції, справжній витвір мистецтва.

Читати далі

Букет з доставкою: коли все вчасно

Хороша ложка до обіду, а букет - до свята. Погодьтеся, дуже важливо, щоб квіти до дня народження ваш близька людина отримав прямо вранці, як тільки відкриє очі, а колега-іменинник, прийшовши на роботу, знайшов на своєму столі сюрпризних квіткову композицію.

Читати далі

Чудовий настрій з доставкою додому

Якщо вам потрібен просто букет квітів, то, напевно, можна купити букетик в метро. Але якщо вам потрібно настрій - тоді вам до нас, в Квітляндію. Тут працюють щасливі люди - кращі флористи країни, які створюють не просто букети. Вони створюють радість! Вам потрібен замовлення квітів з доставкою (Київ)? Квітляндія принесе не тільки букет, а й маленький шматочок сонця, упакований в вишукану обгортку.

Читати далі

Поєднання ціни та якості: як вибрати кращий букет

Вибираючи квіти, ми в першу чергу хочемо отримати дві речі: красу і свіжість. Що стосується свіжості, то тут вам допоможуть ваші очі і руки. Вибираючи квіти в торгових лавках, звертайте увагу не стебло, листя - вони повинні бути жорсткими, пружними, без рожевих плям, тоді і квітка буде свіжим. Якщо ж ви хочете замовити доставку квітів та професійних флористів, то про свіжість вам не варто переживати. Адже свіжі квіти в букеті - це репутація магазину і флориста, який в ньому працює.

Читати далі

Хто приносить квіти в Києві

Сьогодні киянину, який хоче зробити приємний сюрприз близькій людині, мало просто купити квіти. Хочеться знайти такі, яких немає ніде. Особливі квіти! Їх не знайдеш в квіткових крамницях, зате такі букети можна замовити у професійних флористів в Інтернеті.

Читати далі

Презент чоловікові. Це доречно?

Чи можна дарувати квіти чоловікові? Це питання, який постійно викликає гарячі дискусії. З одного боку, чоловік повинен бути мужнім, а квіти пом'якшують навіть самі черстві серця, а значить, краще від квіткових подарунків утриматися. З іншого - ну повинен же бути якийсь спосіб презентувати чоловікові своє гарне ставлення до нього.

Читати далі

Квіти і цейтнот. Як подарувати квіти, коли не вистачає часу

У суєті буднів нам вічно не вистачає часу на важливе. Не те важливе, яке ми щодня тоннами перелопачувати в своїх офісах, кабінетах і виробничих цехах, а то важливе, про що весь час забуваємо, вирішуючи стратегічні завдання.

Читати далі

Як замовити букет, який можна з'їсти

Ви, можливо, здивуєтеся, але в Києві живе чимало жінок, які не люблять квіти. Друзі, улюблені, рідні цих незвичайних жінок перебувають у певній розгубленість: як порадувати, що подарувати, якщо людина не любить квіти. Ми готові запропонувати цим людям оригінальне, креативне і просто дуже красиве рішення проблеми - замовити букет з доставкою, але не просто букет - а овочеву композицію.

Читати далі

Квітковий універсам від Квітляндіі

Країна квітів Квітляндія перетворює в квітучий сад все, до чого торкається. Ми готові доставляти вам квіткову радість по Києву в будь-який час дня і ночі. Що ми вміємо?

Читати далі

Квіти, які створюють настрій

Квіти роблять наше життя прекраснішим. Чоловіки часто недооцінюють важливість подарованого букета. А тим часом немає такої жінки, яка б залишилася байдужою до вишуканої квіткової композиції. Купити квіти в Києві, насправді, не легке завдання, якщо, звичайно, ви хочете дійсно здивувати.

Читати далі

Букети, які вміють говорити

Мова квітів народився на Сході. Однак за останні кілька століть мистецтво говорити квітами зробило крок далеко на захід. Квіти супроводжують нас і в радості, і в горі.

Читати далі

Квіткові композиції для найголовнішої події у вашому житті

Японці впевнені, що краса зовнішня формує в людині красу внутрішню. Саме тому вони так люблять прикрашати свої будинки квітами.

Читати далі

Квіти без запізнення

Що найважливіше для вас, коли ви хочете отримати послугу «замовлення і доставка квітів в Києві»?
Мабуть, вимога номер один - оперативність. Дуже важливо, щоб вранці, відкривши очі, кохана дівчина побачила на своєму ліжку букетик чудових троянд з волошками. А на ювілей компанії кожен співробітник, прийшовши вранці на роботу, знайшов на столі чарівну квіткову композицію - невелику, лаконічну і незвичайну.

Читати далі